Gyvenimo sprendimai > Mintys raštu > Chrizoprazas - moteriai tapti vyriškesnei ?!

Chrizoprazas - moteriai tapti vyriškesnei ?!

 

"Rinkitės papuošalus su chrizoprazu!"

Reklama atkreipė mano dėmesį.

Iš tiesų - man negirdėtas akmens pavadinimas.

Papuošalus reklamuojanti mergina gyrė auskarų, apyrankių grožį ir pradėjo pasakoti inkrustuoto akmens istoriją.


Chrizoprazas – vyriškas akmuo. Senovės Indėnai tikėjo, kad jis suteikia vyrams išskirtinės galios. Šių laikų vyrams suteikia pasitikėjimo karjeroje, padeda tvarkyti finansinius reikalus ir iki pat senatvės išsaugoti jų vyriškumą.

Pagalvojau: akmuo lyg ir skirtas vyrams, bet reklamuoja moteriškus papuošalus !!!

 

Intriga?

Na, na – kas toliau?

Mergina tęsia: „merginos ir moterys, rinkitės šiuos papuošalus, nes jie Jums suteiks daugiau pasitikėjimo savimi ir vyriškumo, nes šių laikų moterys turi būti lygios su vyrais ir mokėti pastovėti už save“.

 

Net išsižiojau nuo šios frazės (kitoms gal čia nieko keisto).

Kad moterys taptų vyriškesnėmis ?!

Kas tai?

Ir kam to reikia?

 

Be abejo, kiekviename iš mūsų vyrauja ir vyriškas, ir moteriškas pradas.

Tikra tiesa, moteris gali gyventi tiek moteriškai, tiek vyriškai.

Tačiau, gyvendama vyrišką gyvenimą, moteris būdama šalia vyro visada konkuruos. Konkurencija? O kas yra tarp konkurentų? Kova.

Kam reikia moteriai kovos su vyru?

 

Kai moteris užima vyrišką poziciją, - dažniausiai vyksta kova, nesutarimai. Moteris iššvaisto begalę gyvybinės energijos. Tuo tarpu vyras „atostogauja“ – jis neeikvoja savo energijos šioje kovoje.

Aišku, bet kokioje kovoje VISADA laimi moteris. Tik kokia kaina?

Abiejų ego "pjaunasi" net dėl smulkmenų.

 

Šiek tiek pristabdykime arklius ....

 

Moteris = Vyras     (Argi? Nejaugi? Tikrai? ...)

 

Kokiam puspročiui matematikui ši formulė pasirodė teisinga ?


Moteriai būdingas švelnumas, gudrumas, moteriškumas, moteriškos gudrybės. Ar visa tai mes norime matyti vyruose?

 

Moralas:

 

Merginos ir moterys, kai rinksitės papuošalus su Chrizoprazu, Jūs galvosite apie šio akmens visai kitas reikšmes (apie tai galima paskaityti internetiniuose puslapiuose):

  • jis suteikia ramybės ir pusiausvyros jausmą, padeda išlaikyti ištikimybę tarp sutuoktinių;

  • skatina vaisingumą moterims (ypač jei dėl to kalta infekcija), padeda gimdymo metu;

  • į namus pritraukia turtą ir priteklių, užtikrina derliaus gausumą.

 

Linkiu net ir su Chrizoprazo papuošalais būti moteriškomis !


/Gitana S./

Klausimas: Apie tinginystę. Internete galima rasti nemažai informacijos ir technikų apie tai kaip organizuoti savo laiką, susidėlioti tvarkaraštį, kaip motyvuoti save ir veikti. Bet po kurio tai liko viskas susiveda į tai, kad kažkuriuo tai momentu, ar kažkokiame etape suvoki, kad verti save kažką daryti per jėgą ir prievartą. Ar reikia per prievartą įsitempus kažką daryti? Net jei ir turi informacijos apie teisingą dienos režimą, paprasčiausiai nepavyksta tai įgyvendinti: tai neužtenka motyvacijos, įkvėpimo ar valios. Net jei ir žinome, nieko nedarome. Toks jausmas, kad kažką daryti per skausmą, per įtampą yra ne visiškai teisinga. Įtampa priveda prie susierzinimo, pykčio ir tuomet visiškai nieko nesinori daryti. Bet viskas dažniausiai susiveda į tai, kad reikia gyventi, veikti kovojant su pačiu savimi. Ar reikalinga kova su savimi?

 

Lektorius paklausė: „kas uždavė tokius klausimus: vyras ar moteris? Nuo to priklausys atsakymas“. Klausimai iš vyro.

 

Atsakymas: Vyrui duosiu atsakymą iš vyriškos pusės. Iš to, kokius Jūs užduodate klausimus ir pateikiate pasvarstymus, galiu teigti, kad Jus kaip vyrą jau sugadino kompiuteris ir Jūs neturite absoliučiai jokios Jus palaikančios, motyvuojančios artimiausios aplinkos – šeimos. Greičiausiai tėvai neskatino Jūsų veikti, o greičiau džiaugėsi, kad netrukdote ir turite kuo užsiimti – tyliai sėdite prie kompiuterio (tėvų svajonė – geras, ramus, netrukdantis vaikas).

Vyro charakteris formuojasi per „sunkumus“, tikrai nesėdint prie kompiuterio ir nenaršant internete. Ir ne ten ieškant sunkumų, kuriuos reikia įveikti. Šiaip internetas kaip pramoga, kompiuteriniai žaidimai, kenkia vyrui – jie neformuoja vyro vyriško charakterio. Ne kompiuteriniuose žaidimuose turite mokytis azarto ar heroizmo, o realiame gyvenime turite formuoti charakterį.

Jūs, kaip vyras, turite būti realybėje ir būtent realiame gyvenime veikti, o ne sėdėti namuose ir galvoti, kaip kovoti su tinginiu ir neveiklumu.

Pats gyvenimas duoda pamokas, moko ir išmoko veikti, daryti ir išvengti klaidų, įveikti sunkumus ir pavojus, suteikia jėgų pasiekti realius tikslus.

O kas yra kompiuteriniuose žaidimuose? Iliuzija. Internetas, kaip pramoga, - iliuzija – joje beveik visi vaidina tokius, kokiais nori būti, o ne yra iš tiesų. Ir dėl to vyrai nesugeba priimti tam tikrų sprendimų ne tik dėl savęs, bet ir šalia esančių aplinkinių – šeimos.

Jūs, kaip vyras, augate tikslų dėka. Jei Jūs neturite tikslo, Jūsų asmenybė nesivysto. Nesivysto Jūsų charakteris ir valia kažko siekti ir pasiekti. Jūs turite save realizuoti, formuoti kaip asmenybę, net jei ir atrodo sunku ar neįmanoma. Atsistokite, eikite, darykite, veikite, kurkite. Net, jei protas rėks, kad nesinori, negali, dabar tingisi. Kyla klausimas: iš kur pas Jus bus energijos, valios ir ryžto, jei leidžiate savo protui Jus mulkinti pažadais, drybsojimu prie kompiuterio (ilsiuosi, nes pavargau – tik nežinia nuo ko !!!)?

Būtinai turite kažką daryti. Girdite – daryti, veikti. Padaryti kažką dėl kitų, pažadėti padaryti ir ištesėti pažadą – kas skatins veikti. Jei Jūs duodate pažadus, bet jų nevykdote – tai koks Jūs esate vyras!? Jūs – ne Vyras! Ir nebandykite įsižeisti, jei Jus vadins bailiu ir apgailėtinu. Tam, kad būtumėte vyru – REIKIA GYVENTI REALŲ GYVENIMĄ, o ne sėdėti prie ekrano !!! Išdrįskite išjungti kompiuterį, prisiimti atsakomybę už save, už savo kiekvieną dieną, už savo veiklą. Siekite tikslo, tvarkykite reikalus - susiimkite. Galų gale tapkite Vyru – Vyrišku Vyru. Vyrui svarbus yra tvirtas charakteris, o ne pamąstymai kaip įveikti tingulį.

Pasižiūrėkite į save ir įvertinkite – kas esate šiandien – Vyras ar ne !

Toks vyriškas atsakymas vyrui.

 

 

Atgal